O nas

warehouse-workers-at-work-between-rows-of-tall-she-2021-08-29-22-34-38-utc
O Nas

AMS Logistic P.S.A

AMS jest dynamicznie rozwijającym się prywatnym przedsiębiorstwem, obecnie zlokalizowanym w nowoczesnym obiekcie magazynowym klasy A , usytuowanym w Błoniu , w odległości ok. 80km od Strykowa, będącego ważnym węzłem komunikacyjnym a zarazem miejscem lokalizacji i funkcjonowania centrów dystrybucyjnych wielu firm.

Głównym obszarem naszej działalności są szeroko pojęte usługi co-packingowe oraz logistyczne , które realizujemy w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Preferujemy zasadę, iż uzyskiwane od Klientów zapytania ofertowe są każdorazowo wnikliwie analizowane i wyceniane indywidualnie, w odniesieniu do określonych wolumenów, terminów oraz innych wymagań precyzowanych dla poszczególnych zadań co-packingowych.

Dział Produkcji naszej firmy to doskonale zorganizowany zespół, którego celem jest spełnianie najbardziej wyrafinowanych oczekiwań naszych Klientów. Dysponuje doskonale rozwiniętym parkiem maszynowym, zróżnicowanym technologicznie, dzięki któremu oferuje szeroki wachlarz usług, ogromną elastyczność wykonywania operacji oraz wyśrubowane wydajności.

Dział Produkcji, funkcjonujący w systemie trzyzmianowym, to także świetnie wyszkolona kadra zarządzająca, będąca nieustannie do dyspozycji Klienta oraz zespół składający się z ponad 50 pracowników stanowiących doświadczony i zgrany personel.

Przez nasze powierzchnie produkcyjne i magazynowe przewija się miesięcznie do 10tys. szt. palet zawierających różnorodne produkty. Każdy z nich podlega ściśle określonym czynnościom przepakowywania, konfekcjonowania, etykietowania, ofoliowywania lub innym manipulacjom. Specjalizujemy się głównie w usługach co-packingowych produktów takich jak: kosmetyki, środki higieny osobistej, chemia gospodarcza oraz artykuły spożywcze, w szczególności napoje i alkohole.

Operacje manualne

Czynności manualnie skomplikowane, niemożliwe lub nieopłacalne do zautomatyzowania, wykonywane są manualnie przy stołach roboczych jak np. formowanie oraz napełnianie opakowań promocyjnych produktami handlowymi i półproduktami w różnych ilościach i konfiguracjach (np. po dwie, trzy, a nawet cztery sztuki w zestawach upominkowych, po kilka lub kilkanaście w tzw. Shipper’ach lub Mix Case’ach oraz po kilkadziesiąt sztuk, a czasem nawet więcej, w tzw. Display’ach lub Stend’ach). Szeroki wachlarz wykonywanych przez nas operacji manualnych to np. bandlowanie, czyli tworzenie zestawów w owijkach kartonowych, z produktów takich jak: szampony, odżywki, pieluchy itp. a także łączenie produktów przy pomocy taśm jedno lub dwustronnie klejących lub klejów na zimno lub na gorąco, zszywanie zszywkami, aplikowanie produktów do kartoników jednostkowych oraz inne mniej typowe lub nietypowe prace.

Urządzenia i technologie

Usługowy charakter działalności prowadzonej przez naszą firmę, cechujący się dużym zróżnicowaniem prowadzonych prac, wymusza na nas aby urządzenia i wyposażenie, które używamy, były jak najbardziej uniwersalne lub aby ich przezbrajanie było jak najmniej praco i czasochłonne. Preferujemy stosowanie urządzeń zaawansowanych technologicznie, o wysokim stopniu zautomatyzowania oraz dużej wydajności.

Usługi

Co możemy dla Państwa zrobić?

young-female-factory-worker-and-her-male-colleague-2021-09-24-03-16-33-utc

Rekrutacja do prac zleconych

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników do prac zleconych wewnątrz magazynów naszych klientów.
interior-of-warehouse-with-racks-full-of-boxes-2021-10-07-16-46-00-utc

Pakowanie

Nasza działalność obejmuje między innymi pakowanie wszelkiego rodzaju produktów różnymi metodami.
closeup-of-pallets-of-bottled-water-in-a-bottling-2021-08-28-17-39-22-utc

Oklejanie produktów

Etykieciarki automatyczne przystosowane są do aplikowania równocześnie dwóch etykiet - równoczesny druk.
industrial-printing-machine-2021-09-01-08-07-36-utc

Drukowanie etykiet

Używamy szerokiej gamy etykiet o zróżnicowanych rozmiarach – od małych (20×32 mm) do największych – paletowych.
two-young-engineers-of-large-processing-factory-wo-2021-09-24-03-09-43-utc

Logistyka

Zadania realizujemy w obiekcie magazynowym, zlokalizowanym w Błoniu hala 15, o powierzchni 1200 m2.
euro-trucks-convoy-2021-08-26-23-04-37-utc

Transport

TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY Spedycja na terenie całej Unii Europejskiej oraz Rosji, Białorusi, Ukrainy i Kazachstanu.